Doceniamy Państwa zainteresowanie naszą ofertą i stroną internetową. Nota prawna określa warunki i zastrzeżenia dotyczące użytkowania strony i odnosi się do wszystkich jej użytkowników. Korzystanie w jakikolwiek sposób ze strony internetowej oznacza akceptację niniejszych warunków.

 

Ochrona danych osobowych

Państwa dane mogą być przechowywane i przetwarzane jedynie zgodnie z ich przeznaczeniem o czym każdorazowo informujemy. Deklarujemy, że wszelkie informacje będą traktowane jako ściśle poufne, zgodnie z obowiązującym prawem dotyczącym ochrony danych oraz że nie zamierzamy sprzedawać, wynajmować ani przekazywać żadnych informacji osobom trzecim.

 

Prawa autorskie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe oraz ich układ na stronie są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną INREM GDS Sp. z o.o. Kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody są zabronione.

 

Gwarancje i odpowiedzialność

Informacje zaprezentowane na stronie są dostarczone w zastanej przez Państwa formie, bez żadnych gwarancji, wyrażonych jednoznacznie bądź implikowanych. Dokładamy wszelkich starań, by materiał zawarty na stronie był aktualny i kompletny, jednak może on zawierać błędy i niedokładności. Z uwagi na powierzenie utrzymania serwisu podmiotom trzecim, nie ponosimy odpowiedzialności za zawartość strony oraz publikowane na niej treści. W żadnym przypadku nie bierzemy odpowiedzialności za jakiejkolwiek bezpośrednie i pośrednie straty wynikające z korzystania ze strony. Możemy publikować odnośniki do innych stron internetowych i nie ponosimy odpowiedzialności za materiały zawarte na tych stronach.

 

Zmiany warunków i zastrzeżeń

INREM GDS Sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość modyfikacji powyższych informacji w dowolnym momencie poprzez aktualizacje zawartości tej strony. Zmiany te są wiążące dla użytkowników w momencie ich opublikowania. Zachęcamy do okresowego odwiedzania tej strony celem zapoznania się aktualnymi warunkami i zastrzeżeniami.

 

Informacje o firmie

INREM GDS Sp. z o.o.
43-391 Mazańcowice 73
NIP: 5482660593
REGON: 242969541
Tel.: +48 33 814 11 42
Fax: +48 33 444 64 60
Email:
  • © Górski Dom Seniora - Koncesja nr PSII.9420.1.9.2012